Iter Vitae arba Gyvenimo kelionė aplink pasaulį

IterVitae knyga

Keliaujant paknopstomis ir dažnai paslapčia rašydavome apie šviežutėlius nutikimus ar įspūdžius. Kartais klavišais tarškindavome naktį palapinėje ar sūpuojantis valandų valandomis sunkvežimyje, kol žnegtelėjus dar į vieną duobę, nešiojamo kompiuterio dangtis pokštelėdavo per pirštus. Sykiais, kaip kad Sudane, mums ir vietiniams valdžia atseikėdavo vos valandėlę elektros, nors ilgas savaites, tiesa, išbūdavome ir be jos. Todėl branginome kiekvieną minutę galėdami su jumis pasidalinti ką tik nuo kelio nurinktomis akimirkomis, kurias galite rasti mūsų bloge.

Tačiau grįžus iš kelionės dar ilgai virė galvose nugyventi vaizdai ir įspūdžiai, kurių nespėjome ar tada dar nedrįsome papasakoti, suvoktos gyvenimo pamokos, sutiktų žmonių istorijos, tarpusavio santykių iššūkiai. Todėl visa turėjo sugulti į knygą, kad patys galėtume apmąstyti, kas gi nutiko per pusantrų metų. Tad kviečiame jus į Pegaso knygynus, kur kelionių knygų lentynose jūsų laukia mūsų istorijos “Iter Vitae arba Gyvenimo kelionė aplink pasaulį”. Gyvenantiems svetur nusipirkti galima jau ir internetu:

2 Komentarų į Iter Vitae arba Gyvenimo kelionė aplink pasaulį
 1. Živilė Atsakyti

  Laba diena
  Tikimės Nesupyksite, kad Jūsų knygą ir ištrauką iš jos pristatėme bloge?

 2. Raimunda Atsakyti

  Evelina ir Karoli,

  Nezinau ar sugebeciau rasti zodziu, kuriais galeciau isreiksti ta jausma, kai uzverciau paskutini Jusu knygos puslapi. Tai butu ir padeka, ir pagarba , ir zavejimasis – viskas viename.
  ACIU, kad pasidalinote savo KELIONE, patirtimi, isgyvenimais, mintimis, suvokimu. Tai neikainojama dovana visiems, norintiems pazinti, keliauti ir su dekingumu priimti zmoniu geruma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>